Si e ëma e vatrës/ Ja si ka qenë Efi e Përputhen para operacioneve…

Efigjenia Dhedhes e njohur ndryshe si Efi është një nga vajzat më të përfolura gjatë këtij sezoni në ‘Përputhen”. Kjo sepse me sharmin dhe bukurinë e saj ajo grumbulloi shumë ndjekës dhe ka zhvilluar më shumë takime me djemtë se të gjitha vajzat brenda programit.

Që me hyrjen e saj në këtë show televiziv ajo që ra në sy ishte ngjashmëria e madhe me moderatorin e prografit, madje disa të tjerë e kanë krahasuar edhe me këngëtaren e njohur shqiptare Elvana Gjata.

Por, si duket Efi nuk kishte të njëjtën pamje siç edhe është dukur kohët e fundit. Së fundmi, faqja “Vipat e Bllokut” e kanë demaskuar atë pasi ën disa foto të publikuara Efi shfaqet tërësisht ndryshe nga ç’ka jemi mësuar ta shohim zakonisht në ekran apo rrjetet e saj sociale.


Në të dyja fotot duket Efi para disa viteve dhe pas ku numri i operacioneve të kryera ëshët i madh dhe duket qartazi. Ndonëse ajo kurrë nuk e ka pranua publikisht të ketë kryer ndodhje operacion plastik, faktet duken ndryshe.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *