Vitet janë vetëm numër për Leonoren, e veshur me xhinse po duket si adoleshente

Leonora Jakupi,po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ani pse nuk sjellë ndonjë këngë të re, Leonora vazhdimisht poston foto dhe video në intagram duke e mbajtur publikun e saj gjithmonë aktiv dhe afër.

Shpesh herë Leonora poston edhe nga përditshmëria e saj, e cila është shumë e thjeshtë.


Së fundmi ajo është parë duke pirë kafe, ku stili i saj në veshje ka marrë gjithë vëmendjen.

E veshur e gjitha me material xhins, ajo duket si një tinejxhere, ani pse Leonora i ka kaluar të dyzetat./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *