Vjolet Kukaj kopjon Elita Rudin?

Ishin ndërhyrjet plastike ato të cilat ia rikthyen vëmendjen mediatike Violet Kukaj.

Trupi i saj i tonifikuar dhe bukuria janë ato të cilat e bënë të komentohet vazhdimisht, shkruan InfoKosova.

Së fundi këngëtarja ka udhëtuar drejt Turqis.

E veshur komplet në të bardha, disa fansa aluduan se mund ta ketë kopjuar Elita Rudin.

Shikojeni dhe vlerësojeni./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.