Donaldi fiksohet me Borën, u thotë fansave ta etiketojnë në këngë

Donald Veshaj ka vazhduar me koncertet së bashku me Romeon dhe Elgit Dodën.

Mbrëmë treshja ishte e pranishme në qytetin e Gjakovës ku performuan para një numri të madh të pranishmëve.


Në një moment të këngës Donaldi pyet publikun “Për kë e kam unë dedikim këtë?” dhe publiku njëzëri thërret emrin e Borës.

Teksa ka vazhduar t’i pyes ai ka thënë: Bëjini tag Borës.

Me këtë veprim të tij qeshen bashkëperformuesit, Romeo dhe Elgiti.

Duket se Donaldi është i bindur në synimin e tij për të rikthyer Borën, e cila ditën e djeshme përmes një postimi të gjatë tha se për momentin nuk ka asgjë.

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *