Donaldi më ka kërkuar falje personalisht/ Bora Zemani i tregon të gjitha, nuk mban më ujë pilafi…

Historia e Borës dhe Donaldit nuk është zbehur ende pasi në portale vazhdon prej disa kohësh të aludohet se ata janë ribashkuar. Fillimisht u tha se Donaldi i kishte shkuar Borës në shtëpi, më pas çdo këngë e tij merrej për dedikim dhe çdo postim i Borës si kundërpërgjigje.

Madje u tha se dyshja do bëjnë dhe këngë bashkë e pas gjithë këtyre lajmeve Bora nuk ka duruar më dhe ka vendosur të flasë.

Përmes një shkrimi në Instastory, ajo tregon se shumë prej atyre që janë thënë nuk janë të vërteta, por sa i përket dedikimeve dhe ndjesës tregon që po, është e vërtetë.


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *