Reagon Fidani, pasi Rita e kritikoi publikisht

Rita dhe Fidani po pëlqehen për këgnët e bukura që sjellin si cift.

Por së fundmi ata morën vëmendje me një video të Ritës që postoi në Insta Story duke thënë se i dashuri i saj Fidani nuk po i bën muhabet.


E mënjëherë ka reaguar Fidani me një video tjetër.

Ai publikoi Ritën derisa ishte në telefon duke thënë: ‘Pastaj thotë spo më bon muhabet’./InfoKosova/

Shiko videot:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *