Adriana Matoshi shpërndan mesazhin e një gruaje që e fyen rëndë deputeten

Deputetja dhe aktorja Adriana Matoshi ka marrë vëmendje me veshjen me të cilën është paraqitur sot në seancën e Kuvendit të Kosovës.

Ajo u paraqit në seancë e veshur me një duks dhe patika.

Një fotografi me këtë veshje, ajo e ka postuar edhe në llogarinë e saj në Instagram. Mënjeherë pas kësaj, kanë filluar reagimet.

Ka qenë vetë Matoshi, ajo e cila ka publikuar mesazhin që ka marrë nga një grua, e cila e fyen rëndë deputeten.

“Ku je nis kështu oj lop, se na bane hor, beso që marre që je deputete e Lëvizjes Vetëvendosje. Femer budall. Marre marre. Phuuuuuu”, i ka shkruar ajo deputetes.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.