Arbër Hajdari flet për Donaldin/ Me Beatrixën nuk ka pasur gjë, me Borën…

Ish-opinionisti i “Big Brother VIP”, Arbër Hajdari ishte së fundmi i ftuar në “Kojshia Show”, ku mes të tjerash foli për Borën, Donaldin dhe Beatrixën.

Arbër Hajdari për Donaldin: Me Beatrixën nuk ka pasur gjë,

Sipas tij, Donaldi ka pasur vetëm një pëlqim momental për Beatrixën, ndërsa Borën e ka dashur dhe e do.


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *