Konkurrentët që pritet të hyjnë në Big Brother VIP2

Big Brother VIP ka pasur sukses të jashtëzakonshëm.

Kjo pasi personazhet që kanë qenë brenda ishin figura të njohura për publikun, që më pas fama e tyre është rritur më shumë.


Mirëpo, tashmë në media dhe rrjete sociale janë duke qarkulluar disa emra të mundshëm si kandidatë për spektaklin e radhës.

Eva Murati, Kejvina Kthella, Ledri Vula, Shpat Kasapi, Fatjon Kuqari, Vini Veli, Roza Lati janë disa nga emra që po lakohen.

Ndryshe, deri më tani nuk ka ndonjë konfirmim zyrtar, mirëpo shumë nga ta janë pyetur në intervista lidhur më pjesëmarrjen dhe disa nga ta vetëm që kanë larguar si pyetje, mirëpo nuk e kanë mohuar.

Në lidhje me spektaklin Arbana ka deklaruar se në shtatorë do të kenë planin gati.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *