Mjaftoi vetëm një foto/ Ja cfarë i ndodhi vajzës së Alketa Vejsiut…

Moderatorja Alketa Vejsiu, e ka mbajtur larg vëmendjes së publikut jetën e saj private dhe familjare. Ajo nuk i ka publikuar asnjëherë me fytyrë fëmijët e saj, pavarësisht se është e martuar prej 17 vitesh.Alketa ka dy fëmijë, vajzën Nicole dhe djalin Lionel.

U shfaq për herë të parë në Instagram, vajzës së Alketa Vejsiut i ndodh e papritura! Direkt 10 mijë…

Deri më tani fansat e Alketës nuk i kishin parë. Derisa Nicole vendosi të hapë profilin e saj në Instagram ku ka publikuar vetëm dy foto dhe komplimentat nuk kanë të mbaruar.U shfaq për herë të parë në Instagram, vajzës së Alketa Vejsiut i ndodh e papritura!


Direkt 10 mijë…Por vetëm me dy foto, Nikol ka arritur më shumë se 10 mijë ndjekës në Instagram dhe kjo vetëm për shumë pak ditë. Edhe vetë Alketa nuk ka arritur kaq shumë ndjekës në dy ditë.Me këto ritme, Nikol shumë shpejt mund të arrijë një numër rekord ndjekësish. Shqiptarët janë të fiksuar pas Instagramit dhe sidomos personazheve publik.

Kujtojmë se Alketa vazhdon të jetë në ekran cdo të henë me prime-n e “Love Story”, por së shpejti do të rikthejë formatin e saj më të preferuar personalisht, por edhe për publikun.E kemi fjalën për “Në kurthin e Piter-Panit”, ku disa fëmijë të vegjël, që janë përzgjedhur dhe janë gati për sezonin e ri, iu bëjne pyetje personazhve të ndryshme por që janë të njohur.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *