Donaldi ia thotë publikisht Romes dallimin që ka me të

Donald dhe Romeo Veshaj, janë padyshim binjakët më të famshmit shqiptar.

Dyshja janë nga personazhet më të komentuar në median rozë dhe kjo më së shumti për shkak të polemikave rreth jetës private, shkruan “Kosovarja”.


Dyshja nganjëherë vështir se njihen pasi kanë ngjashmëri shumë të madhe edhe kur qeshin, por sipas Donaldit dyshja kanë një dallim.

Ky i fundit ka postuar një imazh në InstaStory ku ka shkruar se ai është më i bukur se Romeo.

“E njëjta buzëqeshje. Ok unë jam pak më i bukur”, ka qenë shkrimi që ka bërë aktori.

Po ju a mendoni njejtë?

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *