E dashuruar kokë e këmbë, Albina Kelmendi i bën urimin emocional të dashurit

Muaj më parë, këngëtarja e njohur kosovare, Albina Kelmendi, ka konfirmuar se është në lidhje dashurie.

Ndërsa sot, me rastin e ditëlindjes së të dashurit, ajo zgjodhi që ti bëj një dedikim emocional për ditëlindje.


Me disa imazhe nga fotosesioni që kanë realizuar së fundmi, Kelmendi shkroi se kur shpirti e gjen shpirtin e vet mund të jetoj edhe një mijë vjet.

“Se kur shpirti gjen shpirtin e vet mund t’jetoj dhe nje mije vjet!Urime ditelindjen dashuri valon.vataj ”, shkroi ajo./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *