Ia vjedhin atletet në derë të shtëpisë, reagon Gold AG: Ramazani dikujt nuk ia lë shenjë

Artisti i njohur shqiptar, Gold AG, është mjaft aktiv dhe ndan me ndjekësit imazhe e video të ndryshme nga përditshmëria.

Ai së fundmi ka shpërndarë një video në profilin e tij në Facebook, ku ka treguar se një person ia ka vjedhur dy palë atlete përpara hyrjes së ndërtesës ku jeton.


Në lidhje me këtë, Arian Agushi (emri i vërtetë) ka publikuar momentin e zënë nga kamerat duke shtuar se nëse do t’ia kërkonte, do t’ia dhuronte me shumë dëshirë.

Postimi i plotë i Gold AG (pa ndërhyrje):

“Ai që nuk ka i vjen marre edhe me t’lyp, po hajni asnjëherë nuk është i varfër por hajn me zanat.

Nuk e kisha postu po le t’jetë e nevojshme për tjerët se dikush mund ti ket’ vetëm ato.Ramazani dikuj s’ja len shejë

Me mi pas lyp ti kisha dhon me qef , ama me marë të hujën si n’bahçe t’babës ki mundësi me marë n‘thu diku.

Edhe unë si i ri s’kom pas shumë, ama me vjedhë nuk m‘ka bo vaki.

Allahu të udhëzoftë”.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *