“Nihan” shtatzënë për herë të parë?

Aktorët turk, Kadir Dogulu dhe Neslihan Atagul, e njohur si “Nihani” te seriali “Kara Sevda”, kanë zgjuar dyshime se janë në pritje të fëmijës së parë.

Kjo erdhi pasi Doglu në një intervistë të dhënë së fundmi ledhatonte barkun e Neslihan.


“A është ky një mesazh për ne? Apo është shtatzënë zonja Neslihan?” u shtrua pyetja nga gazetarët.

Aktorja duke qeshur u përgjigj: “Me kënaqësi do t’ju ​​informojmë nëse ndodh diçka e tillë”.

Kujtojmë që dyshja kurorëzuan dashurinë me martesë në korrik të vitit 2016./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *