Blerona bën veshje interesante

Moderatorja e njohur Blerona Zeqiri në shumë raste mundohet që të jetë interesante.

Ajo me pozat e veçanta që publikon, në çdo kohë duket bukur dhe merr vëmendje të madhe.


Edhe këtë herë, në imazhin e postuar, Blerona duket bukur me fustanin që ka veshur.

Por, vëmendje merr stili i saj teksa përdor dy stinët, fustan dhe çizme të gjata.

Ju pëlqen kështu?/Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *