Ish-konkurrenti i Përputhen ia nis punës së re, bën “miliona” gabime drejtshkrimore në postimin e tij

Ai po mundohet që me fizikun e tij të bie në sy.

Beart Rexhepi ishte konkurrent në sezonin e dytë të “Për’Puthen” pas daljes nga ky spektakël ai ishte në qendër të vëmendjes për lidhjet e tij jo për ndonjë gjë tjetër.


Bearti në aspektin profesional merret edhe me fitnes, ku në rrjete sociale ndan imazhe të ndryshme nga atje.

Së fundmi ai ka dalë me një ofertë të cilën e ka prezantuar në “InstaStory”.

Të gjithë ata që dëshirojnë që ta kenë trajner fitnesi Beartin dhe të ushtrojnë më të pesë herë në javë me të, duhet të paguajnë hiç më pak se 1500 euro.

Mirëpo, karakteristikë e kësaj oferte nuk është çmimi, por gabimet drejtshkrimore që hasen në ofertë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *