Leku letër thuaj/ Ish-konkurrenti i Përputhen kërkon 1500 euro në muaj për t’iu stërvitur

Beart Rexhepi ishte një nga konkurrentët në sezonen e dytë të “Për’Puthen”, pas daljes nga ky spektakël ai ishte në qendër të vëmendjes për lidhjen e tij me Tean, e cila mori fund shpejt.Bearti në aspektin profesional merret edhe me fitnes, ku në rrjete sociale ndan imazhe të ndryshme nga atje.Së fundmi ai ka dalë me një ofertë të cilën e ka prezantuar në “InstaStory”.Të gjithë ata që dëshirojnë që ta kenë trajner fitnesi Beartin dhe të ushtrojnë më të pesë herë në javë me të, duhet të paguajnë hiç më pak se 1500 euro.
recommended by

Pjesëmarrja në Përputhen i dha shmë famë Beartit dhe nuk munguan as ofertat për të marrë pjesë në videoklipe muzikore, sic ishte rasti i bashkëpunimit me Encën.Kujtojmë se Përputhen i sezonit të kaluar pati rekorde shikueshmërie dhe fama e konkurrentëve të atij sezoni ishte shumë e madhe, të cilët e shfrytëzuan me reklama dhe giveaëay të ndryshme.Ndërsa Përputhen i këtij sezoni i ka rënë ajoa fama dhe vëmendja e sezonit të shkuar, ndaj dhe konkurrentët e këtij sezoni janë më pak të përfolur se vitin e kaluar.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *