Në këtë gjendje duket Ariana kur zgjohet herët

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.


Ariana është shumë aktive në rrjetet socaile ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka pulikuar një foto ku tregon se është zgjuar herët.

Ariana në këtë imazh duket e lodhur.

Duket se ajo nuk ka fjetur mjaftushëm dhe është zgjuar e lodhur. /ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *