Vesa Luma pozon me veshje tradicionale

Vesa Luma në shumë aspekte merr vëmendje me stilin unik që ka.

Ajo në shumë raste është pjesë e lajmeve rozë, e cila në çdo kohë është afër ndjekësve të saj.


Këtë herë me një veshje tradicionale, këngëtarja duket bukur dhe pozon në mënyrë unike.

Si gjithmonë, me grimin perfekt shikojeni sa mahnitëse duket./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *