Einxhel iu jep vulën lajmeve për ndarje nga Dagz

Ka disa ditë që në media janë duka qarkulluar lajme se Dj Dagz dhe Einxhel janë ndarë.

Një gjë e tillë nuk është e vërtetë.


Kjo të paktën është demantuar nga Einxhel, e cila ka postuar një fotografi në Instagram, ku në prapavijë shihet Dj Dagz.

Siç duket çiftit nuk është duke i bërë vonë për lajmet që po qarkullojnë për ta pasi ata janë shumë mirë me njëri-tjetrin.

Ndryshe, dyshja kanë filluar romancën e tyre në Big Brother dhe janë duke e vazhduar edhe jashtë.

Dyshja në shumicën e kohës kanë treguar se janë duke bashkëjetuar.

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *