Gjyste Vulaj fotografohet në krahët e Ramush Haradinaj

Këngëtarja Gjyste Vulaj ka publikuar disa fotografi të reja në llogarinë e saj.

Bukuroshja seksi, gjatë një mbrëmje muzikore fotografohet në krahët e politikanit Ramush Hradinaj dhe bashkëshortes së tij Anites.

Çifti Haradinaj dhe këngëtarja duket mjaftë bukur.

Kujtojmë se Gjystja ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.