Ish-konkurrenti i Për’puthen flet për puthjen me Arilena Arën

Bruno ish-konkurrent në edicionin e këtij viti të Për’puthen ka folur për puthjen me këngëtaren Arilena Ara në emisionin e Ermal Mamaqit, kur Bruno ende nuk ishte i njohur për publikun.

Ai u pyet nëse ka pasur komunikim me këngëtaren pas puthjes që u bë virale.


Bruno tregoi se nuk kishte ndonjë ndjesi të veçantë pasi po aktronte.

Më tej ai shtoi se Arilena Ara shkon në të njejtën palestër me të, por nuk kanë asnjë komunikim.

Pyetje: Është bërë virale një pjesë kur ti ke ndarë një puthje në buzë me Arilena Arën, ma përshkruaj si u ndjeve në ato momente?

Bruno: E mbaj mend.

Nuk ishte ndonjë ndjesi e veçantë të them të drejtën, jo ndonjë gjë kushedi.

Thjesht po aktroje disi.

Edhe pas puthjes nuk kemi folur fare.

Madje unë Arilenën e kam edhe në palestër, dhe nuk është se flasim, nuk e mbajmë mend njërit-tjetrin.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *