Nuk do ta besoni se kush e shoqëron Trixën në yoga

Një nga aktivitetet sportive të preferuara të Beatrix Ramosaj është yoga.

Këngëtarja ka vite që e ushtron këtë sport dhe besoj se e keni parë se çfarë formash trupore ka.


Porr Trixa nuk e bën vetëm këtë sport ajo shoqërohet nga Bella (qenushi i saj) e cila mesa duket është fanse e yogës, sepse kur Beatrix i thotë hajde të bëjmë “stretching” Bella i merr menjëherë komandat.

Këngëtarja e njohur është duke shijuar gjithashtu edhe sukseset e saj në muzikë, pasi kënga e saj e re “Më shumë se ti” ka më shumë se 2 milion klikime në YouTube.

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *