“Të pres…”- Donald Veshaj del me një thirrje publike për Bora Zemanin?

Donaldi ka publikuar  një video ‘funny’ në ‘Tik Tok’  i cili ka vendosur në sfond një pjesë të këngës së njohur JP Saxe- ‘If the world was ending.’

E teksa Donaldi improvizon duke bërë mimika të një fytyre të trishtuar poshtë videos ka shkruar: “Mendimi im i parë pas tërmetit, Të pres në autostradë sonte!”.


Pas kësaj ka pasur reagime nga fansat duke thënë se është dedikim për Bora Zemanin.

Madje ketë të fundit kanë bërë tag moderatorën me qindra herë.

Shiko foton dhe komentet:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *