Video/ Gazetarjen në Mal të zi e ka kapur tërmeti duke dhënë lajmet: Ja c’ndodhi…

Një tërmet i fuqishëm ka tronditur sonte Bosnjë dhe Hercegovinën. Sipas informacioneve të para, forca është 6.0, dhe epiqendra ka qenë 15 kilometra larg Stolacit.

 

 

 

Termeti eshte ndjere edhe ne Malin e Zi dhe ne vendin tone. Momenti kur spikerja ne Malin e Zi perjetin termetin live ne studio.


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *