Çfarë po ndodh kështu me flokët e Donikës?

Donika Kadaj Bujupi, po vazhdon të jetë mjaftë aktive në rrjete sociale.

Përkundër moshës ajo vazhdon të mbajë trupin në formë, shkruan InfoKosova.


Janë flokët e saj kaçurrela që gjithmonë e bënë të veçante.

Por në këtë fotografi ajo kishte kapur flokë dhe po duket ndryshe./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *