Është dobësuar goxha, në këtë gjendje shfaqet Learta Jakupi!

Learta Jakupi, vazhdon të jetë një person shumë e dashur për publikun.

Ajo si grua e re është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë postin foto e video nga jeta e saj e përditshme.


Bukuroshja bionde është e martuar në një familje të pasur, ani pse edhe ajo vetë udhëheqë një biznes të saj privat.

Shpesh herë ajo sjell pamje nga vendi i punës.

Kësaj herë Learta ka publikuar trupin e saj e veshur thjeshtë.

Me disa kilogramë më me pakë, Learta ekspozon linjat e saj trupore. /ORA

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *