Linda Halimi “katunare mo”

Lindita Halimi është njëra nder këngëtaret e cila bënë një jetë luksoze.

Ajo përtej kufijve shqiptar Linda ndan fotografi dhe video të shumta në llogarinë e saj, shkruan InfoKosova.


Së fundi bukuroshja ka berë të qesh fansat e saj, duke publikuar një video qesharake.

“Katunare mo” ishte mbishkrimi i videos./InfoKosova/

shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *