Donaldi do t”i bie pishman që e ka humbur Beatrixin kur ta shikon këtë foto

Beatrix Ramosaj, vazhdon të jetë njëri nga emrat më të komentuar në mediat online, me pjesëmarrjen e saj në Big Brother Vip Albania, mori vëmendjen e madhe duke qenë kështu vazhdimisht në sy të publikut.

Kjo për faktin se ajo brenda atij izolimi në shtëpi, krijoi një lidhje dashurie me aktorin, Donald Veshaj.


Ani pse në shikim të parë u cilësuar si një dashuri e madhe mes tyre, një gjë e tillë nuk ishte pas daljes nga shtëpia.

Çifti nuk i rezistoi vëmendjes së madhe dhe u ndanë pas pak ditësh.

Tani, Beatrix po e shijon ditët e saj, duke udhëtuar në vende të ndryshme.

Ajo ka një foto ku shihet shumë e bukur ani pse nuk duket shumë e grimuar./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *