Fifi degjeneron Arjolën/ Më ka bërë bllok se…

Fifi ishte një nga banoret më speciale të BBV, e cila krijoi raporte të mira me shumë prej banorëve të tjerë aty në shtëpi, por me disa prej tyre s’ka më kontakt tani që ka mbaruar gjithcka.Fifi ka treguar se Arjola Demiri e ka bërë bllok në rrjetet sociale. Teksa Monika ishte e ftuar sot në emisionin “Dielli dhe hëna”, telefonoi Fifin për një rreng, ndërsa në fund të telefonatës, Fifi i tha Monikës se kishte njerëz të padëshiruar në ditëlindjen e kësaj të fundit.E pyetur nga moderatorja Nevina Shtylla se cilët ishin njerëzit e padëshirueshëm në festë, ajo tha emrin e Arjola Demirit me arsyetimin se i ka bërë bllok.

Biseda në studio/ Fifi: Kishte njerëz të padëshirueshëm në ditëlindjen tënde! Monika: Kush ishte? Nevina: Po na e the emrin, Monika ka 20 pikë plus në lojë.Fifi: Një njëri që ma ka bo bllok është Arjola kshuqë… Mesa duket, dy ish-konkurrentet e Big Brother Vip Albania 1 nuk i kanë sheshuar hatërmbetjet, që pas daljes së Fifit nga spektakli.Ajo e akuzoi Arjolën se nuk e kishte mbështetur, pavarësisht se aktorja qau kur Fifi doli nga shtëpia. Dy gocat edhe pse ishin shoqëruese të mira të njëra-tjetrës kur ishin në BBV, tani duket se situata ka ndryshuar.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *