Sara vonohet, ky është komenti epik që i bën DJ PM

Sarah dhe Pm janë shndërruar në çiftin më të dashur të publikut, ata filluan një romancë brenda shtëpisë së “BBV” për ta vazhduar edhe jashtë.

Edhe pse ata duken shumë të lumtur me njëri-tjetrin, nganjëherë edhe nguc e këto nuk hezitojnë t’i bëjnë edhe në sy të publikut.


Sarah ka publikuar një fotografi në rrjete sociale krahas së cilës ka shkruar: Mos më beso mua kur them se jam gati për 5 minuta.

Kjo ka tërhequr vëmendjen e Pm, i cili ka shkruar: Veç 5 minuta a?

E kundërpërgjigjja e blogeres ishte: Ti mos fol se vonohesh për vete.

Ndryshe Sara dhe Pm janë pothuajse çifti i parë i krijuar në shtëpinë e “Big Brother VIP”./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *