Afrona paralajmëron diçka me këtë postim, a po bëhet nënë ajo?

Afrona Dika, është një blogere shumë e dashur.

Ani pse ka kohë të gjatë që profesionin e saj e ushtron në Zvicër, ajo shpesh udhëton edhe në Kosovë, pasi dashuria e saj e jetës, Blero jeton mes Kosovës dhe shtetit zviceran.


Çifti në fjalë janë duke e jetuar një dashuri e romancë në distancë, pasi të dy po mundohen të arrijnë suksese në profesionet e tyre.

Ani pse kanë kohë që janë martuar, çifti ende nuk janë gëzuar me fëmijë.

Por, duket se kjo gjë shumë shpejtë do të ndodh.

Këtë gjë e ka konfirmuar vetë Afrona, duke postuar një foto shumë interesante./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *