Blerona e fotografon vetën nga afër, nuk do besoni si duket fytyra e saj!

Blerona Zeqiri, është njëra nga moderatorët më të dashura për publikun.

Që në moshë të re, ajo u bë pjesë e mediave duke filluar në radio e më pas u paraqit edhe në ekran.


Më shumë se për profesonin e saj, ajo gjithmonë është komentuar për peshën e saj, e cila dikur iu bë asaj edhe kompleks.

Ajo vendosi të ndryshojë pamjen e saj, duke ngushtuar lukthin në mënyrë që të humb peshë shumë shpejtë.

Përveç humbjes së peshës, Blerona ka bërë ndërhyrje edhe në fytyrë.

Se fundmi ajo ka fotografuar vetën nga afër, e grimosur rëndë dhe me shije, Blerona po shkëlqen në këtë imazh. /ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *