Leonora Jakupi i del në mbrojtje Beatrix Ramosajt

Këngëtarja kosovare, Beatrix Ramosaj reagoi ditën e djeshme për sulmet e vazhdueshme me të cilat është përballur pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP.

Përmes një videoje, këngëtarja shprehej se gjatë muajve të fundit është keqperdorurshumë me emrin e saj.


Në mbështetje të saj ka dalë dhe këngëtarja Leonora Jakupi, e cila ka komentuar në postimin e saj duke thënë: “Ky është çmimi që duhet të paguajmë duke qenë njerëz publik të gjykojnë, të paragjykojnë, të shajnë, të përbuzin etj duke mos vënë veten asnjëherë në pozitën e tjetrit!

Bëhu vajzë e fortë ashtu siç je dhe krenare nga je, kush je dhe nga kush ke marrë gjithë këtë edukate mos e bukura Beatrix T’i marshin të ligat ty ata që të bull.izojnë”, shkruan ajo.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *