Nisin sherret në çift, Sara i thotë Pajtimit: Ti mos fol se…

Sara dhe Pajtimi mundohen ta shijojnë lidhjen e tyre në privatësi që pas daljes nga “Big Brother VIP”, por nuk mungojnë komentet apo ngacmimet në rrjetet sociale.

Së fundmi blogerja postoi në Instagram një foto-album, ku shkroi: “Mos më beso asnjëherë kur them që jam gati për 5 minuta.”


Pikërisht kjo fjali bëri të kuptojmë se zënkat mes çiftit janë për vonesat, pasi dhe PM i komenton: “Vetëm 5 minuta a”.

Sarah tha disa kohë më parë në një intervistë se është ende shumë herët që ajo dhe PM të marrin hapa seriozë për lidhjen e tyre.

“Lidhja ka luhatjet e veta një herë zihemi një herë jemi shumë mirë ka ditë që nuk flasim për disa orë, kalojmë shumë kohë bashkë, nuk e kemi ndjerë distancën sepse ai ka ardhur shpesh në Tiranë edhe unë kam shkuar në Prishtinë, PM më ka prezantuar me gjithë rrethin e tij shoqëror dhe kam raporte shumë të mira me të gjithë mendoj se lidhja jonë ka nisur pas Big Brother.

Kemi rreth 2 muaj që po përjetojmë lidhjen jashtë kamerave dhe është herët për të folur për bashkëjetesë, fejesë, martesë nuk i kemi diskutuar dhe është shumë e largët kjo pjesa”, tha Sara në një intervistë për Prive.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *