Pas videos së Beatrixës, vjen reagimi i Alban Ramosajt

Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania”, këngëtarja kosovare Beatrix Ramosaj, ka reaguar ditën e djeshme me anë të një videoje në “Instagram”, duke adresuar  që i është bërë kohët e fundit nga njerëzit në internet.

Në video ajo u shpreh se tre muajt e fundit është keqperdorur shumë me emrin e saj dhe nuk ka dashur asnjëherë që ajo dhe personat që e mbështesin të bu.llizohen.


Këngëtarja këtë video e ka bërë edhe si një mesazh për vajzat e gratë, ku shprehet se nuk duhet ta pranojnë  “përshirë edhe atë online”.

Nga ana tjetër, nuk ka munguar edhe përkrahja i vëllait të këngëtares, Alban Ramosaj.

Ai ka treguar se është i lumtur që Beatrix është vetvetja dhe se kjo është pika më e mirë e këngëtares.

Shiko postimin ne foton me poshte:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *