Sarah dhe DJ PM kombinohen në veshje, kaq bukur duken

DJ PM dhe Sarah duken më të lumtur se kurrë.

Ne secilën paraqitje që shfaqen bashkë ata përcjellin pozitivitet tek publiku.


Një foto e ëmbël po shpërndahet së fundmi ku shihen të dy veshur njëjtë.

Kështu po duken cift edhe më i lezetshëm apo jo./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *