As Fifi e as Dj Dagz, ky është personazhi i parë i ftuar në emisionin e Donaldit dhe Romeos

Këtë të premte, binjakët Donald e Romeo Veshaj nisin programin e tyre “Më lër të flas” në Top Channel, ashtu siç ishte paralajmëruar përgjatë aventurës së tyre televizive në Top Channel, ata do jenë në “prime time” nga ora 21:00.

Është përfolur gjerë e gjatë mbi mysafirin e parë në program, Mediat kanë dyshuar e kanë alauduar mbi mundësinë që në të parin program të jetë e ftuar Bora.


Por, mesa duket, i ftuari i parë do jetë Mozzik, kjo është lënë të kuptohet nga postimet e tyre ku Donaldi dhe reperi shfaqen me maska.

Edhe në të kaluarën, Donaldi dhe Romeo një pjesë të programit e kanë xhiruar/realizuar me skeçe në terren, prandaj besohet që edhe kjo është pjesë e xhirimeve të episodit të parë i cili ende, nuk ka një promo të nxjerrë.

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *