Kunata nga Kosova ka dy fjalë për Marina Vjollcën

U shndërrua në lajm, sidomos në median rozë në Shqipëri, fakti se Rida Gërdovci nuk e ka follow Marina Vjollcën.

Por, cila është arsyeja që ato nuk ndiqen në këtë rrjet social?


Vetë prezantuesja kosovare tha se ajo dhe Marina kanë marrëdhënie të mirë dhe se kur Marina vjen në Prishtinë ato kalojnë momente të bukura së bashku.

Rida dhe Marina janë kunata, pasi Marina është e martuar me Getoar Selimin dhe Rida me Linerianin./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *