A jetojnë edhe më tej bashkë Nora dhe Roberti?

Marrëdhënia e këngëtares Nora Istrefi dhe ish bashkëshortit të saj, Robert Berisha, shpesh ka habitur njerëzit.

Ata janë ndarë, por shumë shpesh hapen fjalë se janë bashkuar, se i kanë dhënë një shanse njëri tjetrit, etj.


Por, më e çuditshmja është se çifti jetojnë në të njëjtën shtëpi në një nga lagjet e famshme në periferi të Prishtinës.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha për një kohë ishin çifti më i njohur dhe i përfolur i showbizit, ata kanë bashkë edhe një vajzë, Renenë./Koasovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *