“Donaldi ka drama”, i zbulohen të gjitha

Romeo Veshaj, në një intervistë që ka dhënë së fundmi, ka zbuluar se është ndarë nga vajza e Niko Peleshit, Aleksia në fakt, thashethemet qarkullonin prej kohësh por asnjëri prej tyre nuk konfirmoi asgjë, i pyetur nëse është nëse është single, ai tha po.

“Unë po, Donaldi nuk e di”, tha Romeo duke hedhur më shumë dyshime mbi raportin e ish banorit të Big Brother VIP me Bora Zemanin, në lidhje me thashethemet se Zemani do të jetë e ftuar në emisionin e tyre, ai tha: “Këto nuk më takojnë mua si punë mos më bëj të flas”.


I nguc në lidhje me dramat, Romeo tha: “Unë jo po Donaldi ka drama”.

Ndërkaq, ai komentoi gjithashtu dhe përplasjen me Einxhel Shkirën lidhur me punën.

Shkira i akuzoi vëllezërit se nuk e kanë paguar kur ajo punonte për ta,  Romeo tha se nuk janë përballur pas daljes nga BBV.

Por a do të hynte Romeo në Big Brother VIP 2? “Po u futa e fitoj”, tha me humori aktori ndërsa shtoi: “Do të thonë ia dhanë sepse nuk ia dhanë Donaldi bëj shaka, por nuk do të futesha sepse e njoh veten time,më trembin pak këto hapësirat e mbyllura.“. /abcnews/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *