Ish-banori i “Big Brother VIP” i del në mbështetje Beatrixës: Injoroi dhe qesh

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, këngëtarja kosovare, Beatrix Ramosaj që pas daljes nga shtëpia e famshme ka qenë mjaft aktive sa i përket rrjeteve sociale dhe projekteve muzikore.

Së fundmi ka postuar një video në rrjetin social “Instagram” ku adresonte bull.izmin online që i është bërë këto muaj, shumë personazhe të njohur e mbështetën artisten, ku sigurisht këtu bën pjesë edhe vëllai i saj, Alban Ramosaj.


Sot, ka reaguar edhe ish-banori i “Big Brother VIP”, Meridian Ramçaj, i cili me anë të një “InstaStory” ka bërë një status në mbështetje të Beatrix-ës.

Lexo statusin e plote ne foton me poshte:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *