Ka marre fund cdo gje/ Romeo pranon me gojen e tij ndarjen nga Alexia Peleshi…

Romeo Veshaj dhe Aleksia Peleshi janë një ndër dyshet më të komentuara në mediat rozë. Ata prej kohësh përflitet se i kanë dhënë fund lidhjes, mirëpo vetëm mbrëmjen e sotme, aktori ka zbuluar si qendron e vërteta.I pyetur nëse vëllezërit Veshaj janë single apo jo, Romeo ka deklaruar se ai vetë po, duke lënë të kuptohet gjithçka.

“A mund të flas për veten se për Donaldin nuk e di”, ka thënë ai, ku më tej ka vazhduar: “Unë jam single, me Donaldin jam zënë s’flasim për karikusin nuk e di si është”.Gjatë qëndrimit në Big Brother Vip, Einxhel Shkira ka pasur një përballje të fortë me Donaldin ku akuzonte vëllezërit Veshaj se nuk e kanë paguar teksa bashkëpunonin, dhe se e kanë hequr nga puna pa të drejtë.Por edhe tani që çdo gjë ka përfunduar, ata duket se nuk ruajnë marrëdhënie. Me Donaldin e parmë përballjen, por ende nuk dimë si kanë shkuar punët me Romeon.Në emisionin “Goca dhe Gra”, Romeo u pyet lidhur me këtë çështje, ku tregoi se nuk ka pasur asnjë lloj përballje me Einxhelin. Mbase nuk ka rastisur, siç rastisi në shtëpinë e BBV me Donaldin.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *