Në atë kohë na ka shpëtuar ky detaj/ Arbana Osmanit i “hapet” këmisha live kur po flitej per dashurine e pamundur

Teksa e gjithë vëmendja jonë ishte përqëndruar në historinë e pamundur të dashurisë mes dy të rrinjve, një incident i papritur i ka ndodhur moderatores së emisionit, Arbana Osmani.

Ajo kishte vendosur që puntatën e kësaj së shtune të vishte një këmishë të bardhë të kombinuar me pantallona të shkurtra të zeza.

Mirëpo, gjatë transmetimit, kopsa e këmishës iu zbërthye duke i treguar reçipetat siç mund ta shihni në fotot e mëposhtme.


Moment, i cili e ka vendosur Arbanën në siklet, por si një profesioniste e vërtetë ka arritur ta fshehë mjaft mirë dhe të vazhdojë emisionin.

Epo, gjëra që ndodhin!

Të gjithë sy dhe veshë nga “dashuria e pamundur”, por ky detaj ju ka shpëtuar, Arbana Osmanit i “shpërthen” këmisha live në emision

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *