Blero e Teuta po, por nuk do besoni si e uroi Adonisi Taren

Vajza e Bleros dhe Teuta Krasniqit, Tara kishte ditëlindjen para dy dite.

Ajo mori urimet më të ëmbla nga të dy prindërit e saj.


Mirëpo një urim të ëmbël mori edhe nga i dashuri i Teutes, Adonisi me disa foto të bukura ku shihen në shumë foto e video bashkë.

”Shpirti i familjes ‘Astrushi’ Tarushi jonë, urime ditëlindja bebush, Zoti te ruajt dhe të bekoftë, te duam pa kufi motli mami edhe astro” shkroi ai krah fotove e videove bashke./InfoKosova/

Shiko fotot e videot me poshte:

Lojtës Videosh

00:00
00:10
Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *