Çfarë i bëri bashkë? Dj PM shfaqet krah Rita Orës

Pajtim Krasniqi, i njohur me emrin e artit si Dj PM është bërë nostalgjik dhe ka publikuar një fotografi me Rita Orën.

Ai ka bërë me dije se fotoja është realizuar disa kohë më parë teksa ka shkruar: “Moti shumë”, ka shkruar Dj i njohur nga Kosova.


Ata shihen të afërt teksa pozojnë për një selfie, nuk dihet nëse janë takuar në ndonjë koncert të këngëtares jashtë vendit apo kur ajo ka qenë në Kosovë.

Kujtojmë që Dj Pm është në kulmin e karrierës pas famës që mori me pjesëmarrjen në BB VIP.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *