Donaldi e bën ‘hor’ Mozikun, ja çfarë foto i publikon

Donaldi dhe këngëtari Mozik duket se kanë shoqëri të shkëlqyer.

Madje flitet se ai do të jetë i ftuari i parë në emisionin e Donaldit dhe binjakut të tij Romeos që quhet Më lër të flas e që do filloj së shpejti.


Donaldi së fundmi ka publikuar një foto të Mozik ku nuk duket në gjendjen më të mirë.

”Në qoftë se po kërkon një wallpaper kjo është e duhura” ka shkruar Donaldi krah fotos./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *