Sara ka frikë nga kjo xhaketë, por pse

Sara Hoxha, partnerja e reperit Ledri Vula e ka fiksim këtë xhaketë të zezë lëkure dhe kjo nuk është hera e parë që e shohim veshur me të.

Por e dini se blogerja e ka frikë?


Kështu shkruan ajo në postimin e fundit në Instagram ku shfaqet duke pozuar me xhaketën, e veshur me ngjyrat blu, e kuqe dhe e zezë.

“Nuk e di pse kam frikë të postoj foto me këtë xhaketën që e dashuroj”, shkruan Sara.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *