Atedheu shkon ne Big Brother Vip dhe bënë këtë gjest

U bë i famshëm që kur mori pjesë në emisionin shumë të përfolur Përputhën.

Atdhe Xharavina, vazhdon të komentohet për jetën e tij private dhe mbi të gjitha ku aloduohet se u bë “mollë sherri” në lidhjen e Bora Zemanit dhe Doanld Veshaj, shkruan InfoKosova.


Gjakovari njihet për fizikun e tij dhe jetën luksoze të cilën e bënë.

Së fundi ai ka ndar një fotografi teksa shihet pran dyqanit me emrin e shtëpisë së famshme shqiptare Big Brother Vip, ku duket se i ka mbetur meraku të marr pjesë në këtë spektakël./InfoKosova.

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *