Këtu ra Fifi/ Këngëtarja con në gjyq Donaldin: U tallën keq me atë dje…

Mbrëmë filloi emisioni i shumëpritur i Romeos dhe Donaldit “Më lër të flas”, ku tre të ftuarit e parë ishin Lori Hoxha, Mozzik dhe Ledion Lico.Përvec bisedave dhe lojërave në studio, djemtë kishin realizuar dhe disa skecë me një nga të ftuarit e tyre, piëkrisht me Mozzik, i cili kishte hyrë në shtëpinë e BBV.

Fifi ka reaguar pas batutës që bëri Donaldi në emisionin “Më lër të flas” që nisi dje. Në një nga skeçet e emisionit, teksa i tregonte shtëpinë e Big Brother VIP, aktori i humorit i tregon Mozzik-ut dhe vendin ku u rrëzua Fifi. “Këtu u rrëzua Fifi”, teksa në dysheme vendosin një tufë me gjethe.Mirëpo, kjo nuk është pritur mirë nga këngëtarja, e cila thotë se do të përballen me gjyq. Në videon që tashmë është fshirë, ajo shprehet: “Sapo më erdhi një lajm dhe unë mundem të shoh diçka që kam refuzuar ta shoh prej momentit që kam dalë nga “Big Brother” për arsye që gjithë e dinë pse kam dalë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *